החזון

חברת דנובה ד.נ.א שמה לה למטרה לקדם נושא חשוב בתחום הבריאות ואיכות החיים המבוסס על השימוש בידע ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר שקיימים היום. 

השלמת מיפוי הגנום האנושי שנמשך למעלה מ - 10 שנים, הראה זהות של 99.9% ברצף הגנטי במין האנושי.

הווריאציה בין בני האדם בגנוטיפ קיימת ב-0.1% בלבד, והיא מאפיינת את הפנוטיפ של כל אדם בתכונות ובתגובות לסביבה, הכוללות בעיקר את מרכיב המזון המשפיע על המצב הבריאותי והפיזי.
מחלות הגיל המבוגר כמו השמנה, סכרת, מחלות לב וסרטן עולות בשכיחותן בעולם המערבי בקרב אנשים צעירים יותר. תופעה זו נובעת בעיקר מאורח חיים לקוי- אכילה לא נכונה וחוסר פעילות גופנית, ולמעשה הגיעה לרמה של מגיפה. 

היום קיים הידע לגבי הקשר שבין המטען הגנטי של האדם לתגובת גופו לסוגים שונים של מזון ולפעילות גופנית. על פי הנתונים הגנטיים ניתן להמליץ על אורח החיים המתאים לכל אחד באופן אישי, ובכך לתרום לאיכות חיים ומניעת השמנה ותחלואה. 

מייסדי החברה פעילים שנים רבות בתחום השירות הרפואי הקליני והמעבדתי בארץ, ולחברה שלוחה עסקית באנגליה כזכיינית בלעדית של חברה בינלאומית- DNAFit שבסיסה בבריטניה, במטרה לרתום את חידושי הגנטיקה לשיפור אורח החיים הבריא בארץ.

חברת דנובה ד.נ.א החליטה להביא לצרכן הישראלי בדיקה חדשנית המבוססת על טכנולוגיה מעבדתית מתקדמת, מידע מדעי מבוסס, ואלגוריתם ייחודי שפותח על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום הגנטיקה, הנוטריגנומיקה ומדעי הספורט. 

הבדיקה מבוצעת ע"פ אמות מידה גבוהות ברמה בינלאומית, ומספקת ללקוח את המידע המדעי המתקדם ביותר אודות תגובת גופו למזון ולפעילות גופנית בצורה ברורה ומובנת וייעוץ מקצועי אישי על תוצאות הבדיקה.

אנו מצויים בפתחה של מהפכה טכנולוגית של רפואה מותאמת אישית לכל אדם ע"פ המבנה התורשתי שלו. חברת דנובה ד.נ.א החליטה לקחת חלק פעיל במהפכה הזו בתחום של אורח חיים בריא ומניעת מחלות, ולעודד שינוי מחשבתי והתנהגותי באוכלוסייה הישראלית.





רוצים לשמוע עוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!