על הבדיקה

DANOVAFit מציעה בדיקת רוק פשוטה לחיים בריאים, כושר גופני ותזונה. אנו מסייעים לזהות את הנטייה הגנטית של אדם לפעילות גופנית או פרופיל הכושר, הדיאטה האידאלית והדרישות התזונתיות האישיות המבוססות לחלוטין על הגנטיקה. דו"ח הבדיקה המנתח את תוצאותיה מאפשר לך לייעל את זמן האימון שלך על ידי ניצול מקסימלי של הזמן שאתה מבלה בחדר הכושר או באימון, ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר. למידע נוסף אנא צפה בדפי הדו"חות הפרטניים.

בדיקה לכושר גופני >>

בדיקה לתזונה >>
בדיקת ה - DANOVAFit חושפת בפניך מידע מדעי מעמיק לגבי מספר נושאי מפתח.
על ידי ניצול הכוח שטמון בדנ"א שלך בדיקת ה - DANOVAFit שלנו תספר לך אודות פוטנציאל הסיבולת או הכוח שלך, סיכויי הפציעה שלך, מהירות ההתאוששות של גופך לאחר מאמץ ודרישותיו התזונתיות, והפוטנציאל האירובי שלך (VO2 max). בנוסף, הבדיקה תספק לך מידע מעמיק לגבי הדיאטה האידאלית עבור הגנים שלך, רגישותך לפחמימות ושומנים, הסיכון שלך לאי סבילות ללקטוז וגלוטן, יכולת סילוק רעלים והצורך בנוגדי חמצון, הדרישות האישיות שלך למיקרונוטריאנטים, והרגישות שלך למלח, אלכוהול וקפאין.
בדיקת DANOVAFit מתבצעת בהליך פשוט - ראשית יש להזמין את הבדיקה דרך אתר החברה או באמצעות כתובת המייל או בטלפון, ולבחור בין איסוף עצמי של ערכת הבדיקה ממשרדינו או קבלתה באמצעות חברת שליחויות עד הבית (כרוך בעלות נוספת) . לקיחת הדגימה נעשית בקלות על ידי שפשוף של הלחי הפנימית שלך עם קצהו הספוגי של המטוש שבערכה שלך. לאחר שתסיים ליטול את דגימת הרוק שלך ולמלא את הטפסים המצורפים, הכנס הכל למעטפה המצורפת. אם בחרת לאסוף את ערכת הבדיקה באמצעות איסוף עצמי, יש להביא את הדגימה למשרדינו. אם בחרת לקבל את הערכה באמצעות חברת שליחויות, צור עמנו קשר על מנת שנתאם לך שליח. לאחר קבלת הדגימה במשרדינו, אנו דואגים לשילוח מהיר למעבדה המבצעת באנגליה.
בהמשך נשלח לך את דו"ח הבדיקה המלא שלך בדוא"ל.

ניתן לראות את השלבים בלינק המצורף :
כיצד זה עובד?
תוצאות בדיקת DANOVAFit מבוססות על פיענוח של הספרות המדעית הקיימת היום, שמבוצע על ידי צוות מומחים בתחום.
הבדיקה מייצגת את המידע המדעי העדכני והאמין ביותר שקיים על הקשר שבין גנטיקה לאימון גופני ולמטבוליזם של מזון.
תוכל לעיין בדף ה "מידע מדעי" באתר שלנו, ולקרוא את המידע וההסברים.
כמו כן אנו מציעים שתערוך חיפוש עצמאי בגוגל על המושגים "דנ"א וספורט" וכן "דנ"א ותזונה".
יש לנו אלגוריתם אשר מדרג כל וריאנט גנטי לפי חוזק התרומה שלו לתכונה הנבדקת בספרות הקיימת, בשילוב עם התפקיד שגן זה משחק בתהליך הפיזיולוגי המזוהה.
בדיקת DANOVAFit אינה מיועדת לשימוש בהקשר של מצב בריאות כללי או לצורך רפואי כלשהו, אלא ממוקדת לחלוטין בתפקיד שהגנים שלנו ממלאים בפרופיל הדיאטה והספורט שלנו.