התוצאות שלך

תוצאות הבדיקה תישלחנה אליך בדוא"ל לא יאוחר משלושה שבועות לאחר הגעת הבדיקה למעבדה (ברוב הפעמים התוצאות תתקבלנה אפילו קודם).
הדיאטה הנכונה תסייע לך להשיג את מטרות האימון שלך בטווח הארוך. באם מדובר בתזונה שתענה על דרישות ההתאוששות של גופך, או בדיאטה שתעזור לך לשמור על משקלך, אכילה נכונה היא חלק בלתי נפרד מכל תכנית של כושר ובריאות. לרוב אנשים אוכלים מה שהם חושבים שנכון עבורם על פי מידע כתוב ועצות של מכרים, התזונה שמותאמת לך אישית ע"פ הדנ"א שלך הרבה יותר מדויקת.
השפעה חלשה, בינונית וחזקה מבטאת את התפקיד שמשחק הווריאנט של הגן בתהליך הפיזיולוגי הנבדק.
הדו"ח שלך מכיל שילוב של מרכיבי כוח וסיבולת, משמעות הדבר שתפיק/י תועלת משילוב של שני סוגי הפעילויות בתכנית האימון שלך. לדוגמה- אימוני אינטרוולים קצרי וארוכי טווח, אימוני משקולות עם מס' חזרות בינוני, אימונים מחזוריים ואימונים אירוביים.
מומלץ לך להשקיע מאמץ באימונים בעוצמה גבוהה ונפח נמוך. לדוגמה: אימוני משקולות עם מספר חזרות נמוך, משקלים אולימפיים, ספרינטים ואימון פליאומטרי. ניתן להוסיף גם אימונים אירוביים אולם לא מומלץ שאלו יהוו מטרה מרכזית באימון שלך.
אין מקום לדאגה כלשהי, הקביעה הזו נותנת לך את הידע כיצד לתפור את תכנית האימון שלך כדי שתתאים בצורה מרבית למבנה הגנטי שלך. זה פשוט מסביר לך שקיימת סבירות נמוכה שתפיק את התוצאות הטובות ביותר מאימון מישקולות בעוצמות גבוהות, או ספרינטים. עדיף עבורך להתמקד בפעילויות אירוביות, אימוני אינטרוולים ארוכים ואימוני התנגדות מחזוריים.
באתר של חברת דנובה ד.נ.א תוכל למצוא רשימה של יועצים מקצועיים בתחום התזונה והספורט (רובם דיאטנים קליניים מוסמכים שהתמחו גם בתזונת ספורט, חלקם גם בוגרי מכללת וינגייט), אשר עברו הכשרה על מנת להסביר לך את תוצאות הבדיקה שלך.
כל שעליך לעשות הוא לבחור את אחד היועצים באתר ולקבוע פגישת ייעוץ של תוצאות הבדיקה.
עלות פגישת ייעוץ והסבר - 300 ש"ח